TIKIRI TOYS
My first farm badspeeltjes
My First Farm is een onwijs leuke serie bad- en bijtspeelgoed van Tikiri Toys. De My First Farm speeltjes van Tikiri Toys zijn geïnspireerd op de leukste dieren van de boederij. Ontmoet Koe, Schaap, Varken, Kuiken, Koe, Paard en Hond!
In het bijt- en badspeeltje zit een een belletje verstopt, zodat het ook nog eens als rammelaar kan worden gebruikt. Jouw kleintje kan dus de hele dag spelen met de My First Farm diertjes. In de box kan jouw baby heerlijk rammelen of sabbelen op de speeltjes en in bad wordt het een groot spetter fontein! Voor wat oudere kinderen zijn de dieren van My First Farm van Tikiri Toys ook leuk om mee boederijtje te spelen. Laat ze van blokken of duplo een boederij bouwen en laat de dieren er heerlijk rond rennen.
Tikiri Toys veilig en mileubewust
De Tikir bijt- en badspeeltjes zijn gemaakt van natuurruber van de hevea boom en ze worden gekleurd door middel van plantaardige kleurstoffen. Tikiri Toys heeft bewust gekozen voor natuurlijke materialen, zodat jouw kindje veilig op het speelgoed kan bijten ideaal bij doorkomende tandjes. Belangrijk om te weten is dat er geen luchtgaatjes in het bijt- en badspeelgoed zitten, zodat er zich geen zeepresten en bacterieen in kunnen ophopen!
My First Farm van Tikiri Toys het ideale (kraam)cadeau
Het My First Farm bijt- en badspeelgoed van Tikiri Toys is ook erg leuk te geven als verjaardags- of kraamcadeau. Al vinden kinderen het vast ook niet erg als ze het van Sinterklaas of de Kerstman ontvangen. Zusjez heeft een gratis inpakservice dus je hoeft het cadeautje niet zelf in te pakken. Wel zo fijn!