Kinderkamer | accessoires
Een kinderkamer wordt pas mooi als deze wordt aangekleed met hippe kinderkamer accessoires. Omdat niet iedereen dezelfde smaak heeft, heeft Zusjez een uitgebreid en divers assortiment kinderkamer accessoires. Kinderkamer decoratie in scandinavische stijl (wit en aardse kleuren, natuurlijke materialen en minimalistisch), maar ook retro/vintage, romantische, stoere en lieve kinderkamer accessoires.
Stoere kinderkamer accessoires
Een jongenskamer of meisjeskamer inrichten met stoere kinderkamer accessoires? Dat kan! Bij Zusjez hebben wij van OYOY mini stoere wandkleden met een panter of een leeuw. Verder hebben wij als kinderkamer muurdecoratie hippe en stoere schoolplaten van Little & Pure. Er zijn meerdere thema's schoolplaten zoals een dinosaurus schoolplaat, een schoolplaat met werktuigen of wat dacht je van een prent met pooldieren! Kinderen maken uiteraard ook soms een rommeltje als zij lekker aan het spelen zijn en dan zijn de stoere opbergmanden van Bloomingville MINI een uitkomst. Deze opbergmanden matchen ook weer goed met andere kinderkamer accessoires van Bloomingville. Petit Monkey heeft overigens erg leuke retro wekkers die goed passen in een stoere kinderkamer.
Leuke hippe kinderkamer accessoires
Naast stoere kinderkamerdecoratie heeft Zusjez ook een groot assortiment hippe kinderkamer accessoires. OYOY mini heeft opbergdozen in trendy kleuren als roestbruin, oud blauw en oud roze. De dozen zijn er in verschillende maten. Verder heeft OYOY mini ontzettende leuke ophanghaakjes in de vorm van een beer en een konijn, de perfecte decoratie in een hippe kinderkamer. Hang bijvoorbeeld twee wandhaakjes beer in combinatie met een wandhaakje konijn aan de muur en de kinderkamer wordt direct een stuk mooier.
Bloomingville MINI springt helemaal in op de trend van bamboo en rotan kinderkamer accessoires. Zo is er een schattig spiegeltje met konijnoortjes van rotan, maar ze hebben ook prachtige wandhanger van stof die prachtig hangen aan de kinderkamer muur. Bloomingville mini heeft zo ie zo veel leuke hippe kinderkamer accessoires. Neem bijvoorbeeld de vlieger die aan de ene zijde de kleuren okergeel, zachtblauw en wit heeft en aan de andere zijde donker oud roze, okel geel en wit heeft. Ook de wandplanken/-rekken van Bloomingville mini zijn een musthave in de trendy kinderkamer.
KidsDepot blinkt uit in mooie decoratie van vilt. Neem nu de lieve zwanen en de hippe olifanten van vilt die mooi als decoratie op een plank of bureau in de kinderkamer staan.
Jellycat heeft zulke mooie knuffels, dat zij ook als kinderkamer decoratie kunnen worden ingezet. Vooral de serie amuseable knuffels heeft ontzettend leuke knuffels die kunnen worden ingezet als hippe kinderkamer accossoires. Ontmoet het eikenblad, beukenblad en eikeltje, deze kunnen mooi worden uitgestald op het kinderbed of op een stoel.