Maileg | Poppenhuis & meubels
Het poppenhuis van Maileg is heerlijk groot en biedt dus veel ruimte voor leuke meubels en accessoires. Het poppenhuis heeft vier kamers en een kleine zolder. Genoeg ruimte dus voor een woonkamer, eetkamer, keuken en slaapkamer. Vind je dat jouw Maileg vriendjes meer ruimte nodig hebben? Dan kan je het fantastische houten poppenhuis uitbreiden met een bonuskamer en/of badkamer!
Maileg poppenhuis meubels
Het poppenhuis van Maileg moet natuurlijk wel leuk worden ingericht met mooie meubels en accessoires! Shop bij Zusjez romantische & trendy meubels en decoratie voor het Maileg poppenhuis. De meubeltjes van Maileg komen in mooie kleuren als poederroze, mintgroen, wit en goud. Maar er is ook een ietwat strakkere lijn, waarbij de poppenhuis meubeltjes gemaakt zijn van zwart metaal of hout. Alle meubeltjes combineren qua style en kleur goed met elkaar en ze zijn te schattig qua vormgeving. Naast meubels heeft Zusjez ook nog andere handige accessoires voor in het poppenhuis zoals lampen, vloerkleedjes, een spiegel of bijvoorbeeld een kapstok.
Maileg poppenhuis accessoires
Alhoewel de Maileg muizen, Maileg konijnen, Maileg Deer hertjes en de Maileg Teddy beren niets liever doen dan spelen, moet soms ook het huishouden worden gedaan. Wasjes moeten worden gedaan en daarna moet de kleding ook nog kreukvrij worden gemaakt. Gelukkig heeft Maileg hieraan gedacht en voor al haar poppenhuis dieren een wasmachine en strijkplank met strijkbout gemaakt! Na al het harde werken hebben de muizen, konijnen en Teddy beren wel een kopje thee verdiend. En is het dan niet leuk om dit uit een mooi serviesje te drinken met een lekker koekje erbij?
Moeten de Maileg konijnen, Teddy beren, Deer hertjes en muizen naar bed? Dan kunnen ze hun kleertjes ophangen in een mooie kledingkast of op een schattig kledingrek en daarna heerlijk in hun bedje kruipen. Maileg heeft overal aan gedacht!