JANOD | Atelier 4 gipsdieren kleuren

Janod
Atelier gipsdieren kleuren
Deze gipsen diertjes van Janod zijn bijna te schattig om niet meteen mee aan de slag te gaan. Met deze creatieve knutselset kunnen kinderen vanaf 6 jaar vier lieve figuurtjes versieren met verf, decals en glinsterende strasssteentjes. Een heerlijke activiteit voor kleine kunstenaars die houden van kleur, details en een beetje sparkle.
De figuurtjes zijn al voorbehandeld en beschermd, waardoor kinderen direct kunnen beginnen met versieren. Eerst krijgen de diertjes kleur met de verfrollers en het penseel. Daarna worden de ontwerpen aangebracht met de decaltechniek. Het ontwerp wordt op het gips geplaatst, met het houten tool voorzichtig overgebracht en daarna wordt de folie verwijderd. Zo ontstaat er een mooi en nauwkeurig resultaat, zonder geknoei.
Als feestelijke finishing touch kunnen kinderen de diertjes versieren met zelfklevende strasssteentjes. Het resultaat is een set prachtig versierde diertjes die leuk zijn om neer te zetten op de kinderkamer of cadeau te geven.
Deze Janod knutselset stimuleert geduld, fijne motoriek en creativiteit. Een origineel creatief cadeau voor kinderen vanaf 6 jaar en goed voor ongeveer 1 uur knutselplezier.
De set bevat 4 gipsen diertjes, 1 vel met decals, 1 houten tool, 20 zelfklevende strasssteentjes, 2 verfrollers, 1 penseel en een boekje met voorbeelden en instructies.
| Specificaties: | |
| Merk: | Janod |
| Leeftijd: | Vanaf 6 jaar |
| Extra: | Instructieboekje bijgeleverd |
| Categorie: | Knutselen met kinderen, creatief speelgoed kind 6 jaar, gipsset kind, Janod Atelier Deco - 4 gipsdieren kleuren |
